Domo Barista

Domo Barista

DOMO BARISTA

KAFETĒRIJA – JŪSU MĀJĀS!

Jums ir lieliska iespēja
pagatavot perfektu Itāļu
espresso un kapučino mājās,
tādā pat kvalitātē kā kafejnīcā.

DOMOBAR JUNIOR

Izsmalcinātība un daudzpusīgums

Vidējās klases Domobar iekārta ir ideāli piemērota, ja vēlaties iegūt optimālo noslogojuma līdzsvaru starp kafijas pagatavošanuun piena putošanu.

Domo barista

MĀJAS BARISTA

VBM Domobar espresso iekārta ir radīta, lai apmierinātu pat visprasīgākās vēlmes. Domobar modeļu iekārtas mašīnas ir aprīkotas ar līdzīgu tehnoloģiju kā profesionālās espresso mašīnas, piemēram, ar E61 brūvēšanas grupas galvu. Pateicoties iekārtas kompaktajam izmēram, Jums ir lieliska iespēja pagatavot perfektu itāļu Espresso un kapučino mājas apstākļos.

TEHNOLOĢIJA

Darba grupa E61

HX (termocirkulācijas) tehnoloģija Domobar iekārta uzbūvēta pēc HX (termocirkulācijas) tehnoloģijas principa, kas ir uzskatāma par visefektīvāko ūdens termo stabilitātes uzturēšanas sistēmu starp pārējām kafijas iekārtu ražošanas nozarēm.
HX sistēma nodrošina optimālo temperatūru kafijasekārtā un kombinācijā ar E61 darba grupu rada izcilu mehānisko iepriekšējo kafijas saslapināšanas iespēju.
Tā rezultātā Jūs iegūstat lieliski pagatavotu kafiju savā krūzītē.

1. SPĒCĪGS TVAIKS UN IZCILA EKSTRAKCIJAS TEMPERATŪRA Rezultātā tiek iegūta nevainojama tvaika plūsma piena putošanai un espresso pagatavošanai.

2. EKO REŽIMS ECO režīms samazinās iekārtas temperatūru gaidīšanas režīmā un ļaus ievērojami ietaupīt elektrības patēriņu.

3. OLED DISPLEJS
(TIKAI DIGITĀLAJĀ VERSIJĀ).
Visu iestatījumu regulēšana
vienā interfeisā.

4. DENS TVERTNES LIMENA SENSORS. Līmeņa sensors uzrauga ūdens līmeni tvertn Gaismas diode parāda, kad ir laiks piepildīt dens.

5. IEKARTU ERGONOMISKUMS Ergonomiski izvietoti tvaika un ūdnes padeves mehānismi uzlabo darbības precizitāti, tā piešķirot iekārtai īpašu dizainu un raksturu.

6. PĀRPILDES INDIKATORS ŪDENS SAVĀKŠANAS PALPĀTĒ Pludiņš, kas atrodas ūdens
savākšaans paplātē, brīdinās
par maksimālā ūdens līmeņa
sasniegšanu.

7. PILIENU SAVĀKŠANAS PAPLĀTE Ražota no izturīga sintētiskā materiāla.
Šis materiāls padara paplāti vieglu un ērti lietojamu.
Paplāte ir izturīga pret triecieniem.
Īpašā aptrāde pret skrāpējumiem
ļauj to mazgāt trauku mazgājamajā
mašīnā.

8. PIELĀGOJAMI SĀNU PANEĻI. Personalizējiet savu Domobar iekārtu
un izvēlieties sev tīkamāko dizainu no
mūsu krāsu gammas. Tas ļaus jums radīt savu individuālo dizainu atbilstošu jūsu dzīvesvietai. Sānu paneļi ir piestiprināti ar magnētiem, lai tos būtu viegli nomainīt..